آخرین اخبار
کد خبر: 46412

تاریخ انتشار: تیر ۱۰, ۱۳۹۹

روشنفکر در اولین فرجه نظارت بر دستگاه ها و دیدار با مردم به شعار خود (بین سیلارستان ،چنارستان، پاتاوه ،کاکان،زیلایی و،،،هیچ فرقی نمیگذارم) جامه عمل پوشید

روشنفکر در اولین فرجه نظارت وحضور خود در مناطق ( زیلایی ،کاکان ،دشتروم و سیسخت)  حوزه انتخابیه خود نشان داد که چتر و نگاه توسعه ای وی به مناطق مختلف شهرستان های بویراحمد ،دنا ومارگون  منطقه ای نیست و توجه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر برخوردار دارند.ودر حقیقت به شعار خود با مضمون […]

روشنفکر در اولین فرجه نظارت وحضور خود در مناطق ( زیلایی ،کاکان ،دشتروم و سیسخت)  حوزه انتخابیه خود نشان داد که چتر و نگاه توسعه ای وی به مناطق مختلف شهرستان های بویراحمد ،دنا ومارگون  منطقه ای نیست و توجه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر برخوردار دارند.ودر حقیقت به شعار خود با مضمون اینکه بین سیلارستان زادگاه خود تا چنارستان هیچ فرقی نمیگذارم جامه عمل پوشید و در آخرین سفر خود به دیدار دشترومی‌ها رفت.


مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در ادامه سفرهای منطقه‌ای خود به دهستان دشتروم از توابع شهرستان بویراحمد سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا از یاسوج ، روشنفکر در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم روستاهای مختلف، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و برای پیگیری در دستور کار قرار داد.

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون با تشریح شرایط اقتصادی کشور و درآمدهای موجود، افزود: هنر مدیریت در زمان کمبودها و نداری اعتباری نمایان می‌شود و گرنه اگر پول باشد هرکسی می‌تواند، هزینه کند.

روشنفکر بیان کرد: با مردم بودن و حضور در بین آنان از ویژگی‌های یک مدیر انقلابی-مردمی است زیرا در این شرایط مشکلات از نزدیک ددیه شده و در حد توان می‌تواند مشکلات را برطرف کنند و مسئول باید جوابگو باشد.

وی با اشاره به حضور مردم استان در ۸ سال دفاع مقدس و کسب رتبه اول تقدیم شهدا به نسبت جمعیت در بین تمام استان‌های کشور، ادامه داد: این مردم در تمام صحنه‌ها در کنار انقلاب و نظام بوده‌اند و شاسیته بهترین خدمات هستند و هرگونه کم کاری پذیرفتنی نیست.

روشنفکر به مردم دشتروم قول داد بر وعده خود با مردم مبنی بر « صادق بودن با مردم» وفادار بماند و تاکید کرد: شهید بهشتی جمله قشنگی دارند که «من تلخی برخورد صادقانه را به شیرینی برخورد منافقانه ترجیح می‌دهم» و من شک ندارم مردم « برخورد صادقانه را بر لبخند کاذبانه ترجیح می‌دهند».

وی توسعه کشاورزی با هدف افزایش درآمد، رفاه و نیز ممانعت از مهاجرت را با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در دشتروم ضروری دانست و گفت: مطالعه سد سرگچینه برای مدیریت منابع آب و توسعه کشاورزی در دستور کار شرکت آب منطقه‌ای قرار بگیرد تا در صورت امکان اجرایی شود.

روشنفکر خواستار توجه به زیرساخت‌های بهداشتی، ورزشی و آموزشی شد و ادامه داد: رفع مشکل آب شرب و کشاورزی، در مدار قرار گرفتن برخی چاه‌های آب بلا استفاده، اجرای طرح هادی روستایی، آنتن دهی تلفن همراه و رفع قطعی مکرر برق در زمستان از جمله مهمترین خواسته و مطالبه مردم دهستان دشتروم در این سفر از مسئولان بوده که انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر برای تحقق این خواسته‌های بحق مردم اقدام کنند.

انتهای پیام/برزین آراسته

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • همدلی

  تاریخ : ۱۰ - تیر - ۱۳۹۹

  0 - 0

  این را مطمئن باشید در خصوص سرکشی هیچ کس حاج زارع نخواهد شد 'این خط این نشون

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخبار استان