کد خبر: 46481

تاریخ انتشار: تیر ۱۹, ۱۳۹۹

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی : افزایش آسیب‌های اجتماعی نگران کننده است و بیکاری مهمترین دلیل می باشد

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی افزایش آسیب‌های اجتماعی را نگران کننده دانست و گفت: بیکاری مهمترین دلیل است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، مهدی روشنفکر در نشست با مهرداد بذرپاش رئیس هیئت مدیره بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، اظهار داشت: انتظار می‌رود […]

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی افزایش آسیب‌های اجتماعی را نگران کننده دانست و گفت: بیکاری مهمترین دلیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، مهدی روشنفکر در نشست با مهرداد بذرپاش رئیس هیئت مدیره بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، اظهار داشت: انتظار می‌رود ستاد اجرایی و بنیاد برکت احسان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر یاسوج و حاشیه آن و نیز مناطق روستایی به کمک مسئولان اجرایی بیاید.

وی با اشاره به ضرورت ارائه خدمات به استان‌های کمتر برخوردار با هدف تحقق عدالت اجتماعی، عنوان کرد: برگزاری کارگاه‌های متعدد در مناطق محروم با هدف کاهش مشکلات بهداشتی و آسیب‌های اجتماعی ضروری است.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در برخی مناطق شاهد کمبودهای بهداشتی، فقر و ضعف آگاهی در حوزه بهداشت هستیم، خاطرنشان کرد: کار جهادی برای افزایش آگاهی در حوزه بهداشت و درمان در مناطق محروم و کم‌برخوردار در دستور کار باشد.

روشنفکر تاکید کرد: ضروری است ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و  بنیاد اجتماعی برکت احسان برای تجهیز خانه‌های بهداشت‌ و درمانگاه‌های مناطق محروم و نیز کمبودهای بیمارستان‌های شهر یاسوج و تقبل هزینه‌های درمانی بیماران خاص، فقیر و محروم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه