آخرین اخبار
کد خبر: 46596

تاریخ انتشار: مرداد ۱۰, ۱۳۹۹

بخشدار لوداب از دست آوردهای دوران خدمت خود می گوید : به خاطر مشکلات و کاستی های موجود، از مردم عزیز بخش لوداب عذرخواهی می کنم

بخش دار لوداب از دست آوردهای دوران خدمت خود می گوید:   روحانی؛به خاطر مشکلات و کاستی های موجود،از مردم عزیز بخش لوداب عذرخواهی می کنم.. جمال روحانی در مصاحبه با خبرنگار بلبل دنا گفت : انتظاری که از شوراها و دهیاری ها به عنوان رابطان ما و مردم می رود این می باشد که […]

بخش دار لوداب از دست آوردهای دوران خدمت خود می گوید:

 

روحانی؛به خاطر مشکلات و کاستی های موجود،از مردم عزیز بخش لوداب عذرخواهی می کنم..
جمال روحانی در مصاحبه با خبرنگار بلبل دنا گفت : انتظاری که از شوراها و دهیاری ها به عنوان رابطان ما و مردم می رود این می باشد که به تعهدات خود،فارغ از هرگونه زد و بند سیاسی یا فامیلی،جامعه ی عمل بپوشانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا، جمال روحانی بخشدار لوداب که از ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ تا کنون عهده دار بخشداری لوداب است ، دست اوردها و خدمات چندین ساله ی خود در منصب بخشداری لوداب را چنین بیان نموده است :
اولین مورد و شاید مهم ترین کاری که باعث فخر و مباهات ما می باشد ،در آمدن لوداب از بن بست و افتتاح و بهره برداری از محور و کریدور مواصلاتی پاتاوه به دهدشت می باشد.در کنار این پروژه ی مهم،آسفالت شدن راه روستاهایی چون دهنو،آبلمی،گوزنان،پستوک،دره دراز،لیرسوخته،آب بهاره و ده ها روستای دیگر در این دوره انجام گرفته است.
مورد دیگری که باید اشاره کنیم،افتتاح و بهره برداری از دکل ارتباطی انواع اپراتورهای همراه و مخابراتی،تلویزیونی و…در بخش لوداب می باشد،گرچه به علت شرایط جغرافیایی منطقه(تپه و دره های فراوان) هنوز در این مورد آنگونه که شایسته است مردم از این خدمات بهره لازم را نمی گیرند.
وی اظهار داشت: تلاش برای توسعه اینترنت ۴G در سطح بخش با راه اندازی شبکه های وب و اینترنت همراه برای خدمت به مردم از دیگر اقدامات اساسی ما بوده است.
بخشدار لوداب فعال کردن و همکاری با نهادهای انقلابی مثل قرارگاه پیشرفت آبادانی ستاد اجرایی فرمان امام،بسیج دانشجویی و ..را اقدام موثر دیگری برشمرد و افزود : این نهادها با حضور بی منت خود ضمن ارائه خدمات به مردم ،تسهیلات ویژه ای نیز به افراد نیازمند واگذار کرده اند که جا دارد از این عزیزان تقدیر فراوان شود.

بخشدار لوداب ابراز داشت : اجرای طرح هادی در اکثر روستاهای لوداب خیلی موفقیت آمیز  بود و تا قبل از مسولیت ما،تعداد انگشت شماری از روستاهای منطقه دارای طرح هادی بوده اند.
جمال روحانی با اشاره به طرح گاز رسانی به دهستان چین،آباده،تل دراز افزود : این مهم نیز در چند سال اخیر افتتاح شده است و در حال حاضر طرح گاز رسانی از روستای میان لوداب تا روستای گردنگاه و درردهستان چین تا آچندار گلال مورنا در حال انجام می باشد که در آینده ای نزدیک به صورت رسمی مردم این مناطق از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
جمال روحانی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن غذرخواهی از وجود مشکلات و کاستی های موجود در بخش افزود،اگر بخواهیم مهترین مشکلات بخش را ذکر کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.
مهم ترین مشکل و شاید مهم ترین نیاز مردم بخش لوداب،نبود سد و آب بند ، روی رودخانه سادات یا رودخانه مرکزی لوداب می باشد که اگر این مهم تحقق یابد زمین های مرغوب لوداب از حالت کشت کم بهره دیم به کشت پر بازده آبی در خواهند آمد و مشکل آب شرب کل بخش نیز صددرصد حل خواهد شد.
روحانی قطع مکرر انت دهی تلفن همراه به خصوص از میان لوداب به پایین و روستاهایی چون آبلمی،آبگرمک،گردنگاه،دره بنگرو و…را مشکل مهم دیگری دانست که باید فکر و عملی اساسی درباره آن انجام گیرد.
کمبود آب شرب مناسب و بهداشتی در روستاهای چون اشکفت سیاه،گاودانه،آبلمی، آبگرمک،یا قطع و وصل شدن آب بخش مرکزی لوداب، و روستاهای اطراف،از دیگر مشکلاتی بود که روحانی به آن اشاره کرد و افزود :

با مدیرت صحیح حوزه آب و فاضلاب،همکاری مردم و توجه به این امر که آب نعمتی خدادادی و عمومی می باشد و باید همه ی مردم از آن استفا ده نمایند،می توان کمی از بار این مشکل کاست.
روحانی ضمن اشاره به وضعیت نامناسب راه ارتباطی از بخش مرکزی به سمت پایین دست لوداب گفت :

این چاله چوله ها و دست اندازی ها بیشتر به خاطر عبور و مرور ماشین الات سنگین جاده سازی است که روی پروژه پاتاوه دهدشت کار می کنند. در کنار این مورد باید به راه ارتباطی نامناسب روستاهایی که از آبمورد به پایین تا سرحدات مرزی با شهرستان کهگیلویه می باشد را افزود که هنوز خاکی و با اولین باران پاییزی مسدود می شنود و باید با همکاری مسولین بالادستی این مشکل نیز رفع گردد.
نبود سالن مناسبی در بخش مرکزی برای برگزاری جلسات اداری و مهم مشکل دیگری بود که روحانی به آن اشاره کرد.
جمال روحانی اظهار داشت :  کم کاری بعضی از دهیاران را معضل دیگری عنوان کرد و گفت این کم کاری ها بعضا به دلیل معضلات اجتماعی است که توسط عده ای است که در روستاها جلوی کار دهیاری ها را می گیرند و دلیل دیگر آن عدم همکاری و مشورت شورای اسلامی روستا و دهیاری ها می باشد.در این زمینه مردم روستا باید ضمن پرهیز از هرگونه تشنج،در قاب قانون به درخواست های معقول خود برسند.
بخشدار لوداب ضمن عذرخواهی از جوانان و ورزشکاران عزیز بخش لوداب افزود  :

مشکل دیگر بخش،نبود امکانات،سالن ها و وسایل ورزشی مناسب در روستاها و بخش مرکزی می باشد که جوان ورزشکار و پویا باید با فعالیت در رشته مورد علاقه ی خود به تخلیه انرژی و خودسازی واقعی برسد.در این زمینه عاجزانه از مسولین استانی و کشوری دخواست کرده ایم و باز می گوییم که به این امر مهم توجه ویژه ای گردد.
روحانی در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع دهیاری روستای آباده و تکلیف این روستا و روستای تل دراز برای افزودن به حوزه شهری اشاره کرد و گفت:

مهرهایی که دست دهیاری ها روستای اباده است فاقد اعتبار و در تلاش هستیم به زودی اموال و دارایی های دهیاری های روستاهای مذکور را تحویل شهرداری داده تا مردم این روستاها از خدمات شهرداری بهرمند گردد.
بخش دار لوداب در پایان صحبت های خود دهیاری ها و شوراها را رابطان اصلی مردم و اهالی روستاها با مسولین دانست و گفت :

انتظار می رود که این عزیزان به دور از زد و بندهای فامیلی و بعضا سیاسی، به تعهدات خود که همانا خدمت به مردم روستا می باشد جامعه ی عمل پوشانده و در پی احقاق حقوق مردم خود باشند.

 

انتهای پیام /برزین آراسته

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۱ - مرداد - ۱۳۹۹

  0 - 0

  خدا لعنتت کنه

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه