آخرین اخبار
کد خبر: 46600

تاریخ انتشار: مرداد ۱۱, ۱۳۹۹

انتصاب دو جوان در جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد

انتصاب دو جوان در جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد سید امان الله جهانبین با انتصاب دو جوان به عنوان دستیار و مشاور مدیرعامل گام و بلندی در مسئولیت سپاری و استفاده از نیرو و انگیزه جوانان برداشت .   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا به نقل از روابط عمومی استان کهگیلویه […]

انتصاب دو جوان در جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد
سید امان الله جهانبین با انتصاب دو جوان به عنوان دستیار و مشاور مدیرعامل گام و بلندی در مسئولیت سپاری و استفاده از نیرو و انگیزه جوانان برداشت .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا به نقل از روابط عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد و به نقل از معاون امور جوانان این جمعیت امروز صبح سه شنبه  در جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد دو جوان به اسامی سعید محمدی و الهام رحیمی با صدور ابلاغی از سوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به عنوان دستیار و مشاور مدیرعامل منصوب شدند..
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اعلام این خبر افزود طبق مصوبات جلسه ویدئو کنفرانس مورخ ۲/۴/۹۹ ریاست محترم جمعیت هلال احمر کشور با منتخبین سومین مجمع دبیران استانی و با توجه به احکام این سازمان در برنامه پنج ساله جمعیت با عنوان ارتقای نقش آفرینی جوانان در فعالیت‌های اجتماعی و بشردوستانه از طریق افزایش انگیزه و مشارکت در تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌ها و اهمیت نقشه جوانان به عنوان نیروی ارزشمند توانمند و خلاق در جمعیت هلال احمر یک نفر خواهر هر به یک نفر برادر از داوطلبان جوان به عنوان دستیار مدیر عامل در امور جوانان منصوب شدند .
جمشیدی اضافه نمود : استفاده از ظرفیت و انگیزه جوانان در پیشبرد اهداف عالیه جمعیت هلال احمر و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب یکی از برنامه های اولویت دار در سازمان جوانان بوده و خواهد بود .
معاون جوانان هلال احمر استان بیان داشت : سعید محمدی جوان اهل شهر دوگنبدان دارای مدرک سطح دو حوزه علمیه و تخصصی امامت شناسی، دبیر اسبق کانون جوانان شهرستان گچساران و مسول کانون طلاب جمعیت هلال احمر استان و مدرس کارگاه مشاوره در کانون اصلاح تربیت و الهام رحیمی نیزجوان اهل یاسوج دارای مدرک کارشناسی اقتصاد ،دبیر اسبق مجمع کانون‌های دانشجویی استان ، کانون پیام نور شهرستان بویراحمد و عضو برتر سال ۱۳۹۵ هلال احمر استان می باشند .

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • خلیفه

  تاریخ : ۱۱ - مرداد - ۱۳۹۹

  0 - 0

  دوتاش هیچ سنخیتی نسبت به هلال احمر ندارند

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

 • محمد علی جاوید

  تاریخ : ۱۱ - مرداد - ۱۳۹۹

  0 - 0

  انتخاب نیروی انسانی اصلح بزرگترین توایانایی یک مدیر است درود بر جناب جهانبین آقای محمدی و سر کار خانم رحیمی دو جوان شایسته برای خدمت هستن آرزوی توفیق روز افزون برای تمام مجموعه حلال احمر
  محمد علی جاوید

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه

اخبار استان