آخرین اخبار
کد خبر: 47615

تاریخ انتشار: مهر ۶, ۱۳۹۹

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۳ میلیارد و ۲۳۱ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و کار گشایی به مدد جویان کمیته امداد و اقشار نیازمند پرداخت شده است

پرداخت ۲۳ میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا ، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی یکی از برنامه‌های این نهاد برای توانمندی مددجویان و حل مشکلات آن‌ها است. وی با اشاره به اینکه ۲۳ میلیارد و ۲۳۱ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا

، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی یکی از برنامه‌های این نهاد برای توانمندی مددجویان و حل مشکلات آن‌ها است.
وی با اشاره به اینکه ۲۳ میلیارد و ۲۳۱ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: این میزان تسهیلات به ۲۶۷ نفر از مددجویان و افراد نیازمند پرداخت‌شده است.
مبشری تصریح کرد: : تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان ازجمله تحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی پرداخت می‌شود.
مبشری به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اشاره و بیان کرد: : صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد درگاه مطمئنی برای سپرده‌گذاری خیران و نیکوکاران است تا با سپرده‌گذاری در این صندوق کمیته امداد را در کمک‌رسانی به افراد نیازمند یاری رسانند.
وی اظهار کرد: یکی از راهبردهای اساسی کمیته امداد تأسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است که از طریق این صندوق با همکاری رابطان و عاملان این نهاد در تعامل با خیران، سپرده‌های قرض‌الحسنه آنان بر اساس یک فرایند تعریف‌شده جذب و سپس از طریق این صندوق در قالب وام قرض‌الحسنه به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر واجد شرایط پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه کمک مردم و سرمایه‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای استفاده نیازمندان و رفع فقر و محرومیت از استان بسیار مؤثر است، گفت: خواهان همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و مردم نیکوکار هم استانی هستیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق، کمیته امداد را در ارائه وام قرض‌الحسنه به نیازمندان یاری کنند.
انتهای پیام .

خبرنگار سامان خوبی زاده

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

اخبار استان

آغاز به کار مرکز شبانه روزی فوریت های برسی مشکلات واحد های تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: مرکز فوریت های شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذار استان با رعایت…