آخرین اخبار
کد خبر: 47787

تاریخ انتشار: مهر ۱۳, ۱۳۹۹

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی : سهمیه تسهیلات بخش کشاورزی ۴۶ درصد بوده که بیش از این درصد پرداختی داشته ایم و دیگر جایی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری در این بخش نداریم +جزئیات

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام سهمیه بخش کشاورزی در تسهیلات روستایی و عشایری گفت : سهم بخش کشاورزی ۴۶ درصد بوده که بیش از این درصد پرداختی داشته ایم و دیگر جایی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری در این بخش نداریم. به گزارش پایگاه […]

پرداخت بیش از 80 درصد تسهیلات روستایی عشایری در کهگیلویه و بویراحمد
پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام سهمیه بخش کشاورزی در تسهیلات روستایی و عشایری گفت : سهم بخش کشاورزی ۴۶ درصد بوده که بیش از این درصد پرداختی داشته ایم و دیگر جایی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری در این بخش نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلبل دنا  تعاون،کار و رفاه از یاسوج ،جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری امروز ۱۳ مهر در سالن جلسات فرمانداری گچساران برگزار شد.

پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام سهمیه بخش کشاورزی در تسهیلات روستایی و عشایری گفت : سهم بخش کشاورزی ۴۶ درصد بوده که بیش از این درصد پرداختی داشته ایم  و دیگر جایی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری در این بخش نداریم.

وی افزود:در بخش صنعت یک درصد اعتبار باقی مانده  و تا کنون بیش از ۸۰ درصد تسهیلات روستایی ‌و عشایری پرداخت  شده است.

نیک مرام گفت: شیوع ویروس کرونا منجر به تعطیلی کارگاه ها و بیکار شدن تعداد زیادی کارگر در استان شد. دولت برای جلوگیری از این مهم ۲۲۵ میلیارد تومان به استان تحت عنوان تسهیلات کرونایی در نظر گرفته .

وی اظهار داشت: از این میزان اعتبار ۵۰ درصد  تخصیص داده شده است  که تاکنون ۱۶میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان در زمینه تسهیلات کرونایی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان گچساران تعداد ۷۲۸پرونده متقاضی استفاده از تسهیلات کرونایی در بانک ها ثبت نام کرده که از این تعداد ۲۲۳پرونده به مبلغ ۳میلیارد تومان پرداخت شده است.

نیک مرام با بیان اینکه نرخ سود این تسهیلات ۱۲ درصد هست اذعان داشت: تسهیلات تا سقف ۱۶ میلیون تومان نیازی به ضامن ندارند و کارگاه های خرد و کلان تا پایان مهرماه جهت بهره مندی از تسهیلات کرونایی فرصت ثبت نام دارند.

وی ادامه داد: در ایام کرونا ۱۲۶۰ نفر کارگر در گچساران بیکار و تعداد زیادی کارگاه تعطیل شد که تسهیلات کرونایی باعث فعال شدن مجدد کارگاه ها و وبازگشت تعداد زیادی از کارگران به کار خواهد شد
نیک مرام در ادامه عنوان کرد:بانک های عامل پرداخت تسهیلات کرونایی بانک انصار، سپه، تجارت، ملی، ملت، رفاه، صادرات و پارسیان هستند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

اخبار استان

آغاز به کار مرکز شبانه روزی فوریت های برسی مشکلات واحد های تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بلبل دنا: مرکز فوریت های شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذار استان با رعایت…